Akgül Ahşap

TR

Kurumsal

Hakkımızda

AKGÜL AHŞAP, kalitenin profesyonellikle buluştuğu bir marka olarak, sektörün öncü firmaları arasında gösterilmektedir.

1957’den bu yana mobilya ve ahşap sektöründe yükselen markamız, kuruluş yıllarında ev mobilyaları ve dekorasyon imalatı yapmaktayken, son 30 yıldır ürün gamını genişleterek mutfak dolap kapakları, dış kapı ve oda kapıları, çift yüz kapı göbekleri, tek yüz göbekler, çeşitli profiller ve süpürgelik, mutfak ve mutfak parçaları ile oyma üretimine kadar geniş bir yelpazede üretime geçmiştir.

Firmamız ürünleriyle tüketicilerine özgürlük sağlamaktadır. İthal kapaklara duyulan ihtiyacı karşılayabilecek altyapıya sahip olan AKGÜL AHŞAP, modern cihazları sayesinde sektörde lider olabilecek kapasiteye ulaşmıştır.

Sektörde hem kaliteli hem de ekonomik ahşap ürünlerine duyulan ihtiyacın karşılığını sunmanın haklı gururunu yaşıyor, AKGÜL AHŞAP olarak ithal gelen ürün kalitesinde, güvenceli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. Kalite ve fiyatlar arasındaki uçurumu ortadan kaldıran markamız sayesinde gelin, sizler de profesyonel hizmet anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünlerle AKGÜL AHŞAP güvencesinde buluşun.

Vizyonumuz – Misyonumuz

Vizyonumuz : Mobilya sektöründe ahşap iç oda kapıları ve mutfak dolaplarımızı müşteri odaklı istenen üretimler ile kurumsallaşarak lider kuruluşlar arasında yer almak.

Misyonumuz : Müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanların ve işveren memnuniyeti sağlamak, kaliteli ürün sunarak, dünya ülkelerine ahşap mobilya üzerine hizmet vermek.

Kurumsal değerlerimiz

Güvenilirlik

Şirket içi ve dışı olan tüm ilişkilerimizde dürüstlük ön planda tutulmaktadır. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile tüm ilişkilerimizde etik işbirlikleri sergilemekteyiz. Müşteri bilgilerimize ve ürünlerimizin koruması, söz verilen tarihlerde yapılması gereken işleri uygun ve zamanında doğru olarak tamamlarız.

Başarıya odaklı değişim

Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız. İşini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda insiyatif kullanabilen kişiler ile çalışır, başarımızı onlarla paylaşırız

Takım Ruhuyla Çalışmak

Takım olarak başarma hissini güçlendirerek, tecrübelerimizi paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

Kendine ve Başkalarına Saygı

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza cinsiyet, dil, din, ırk, ve benzeri sebepleri kullanarak ayrımcılık yapmayız. İletişimimiz her koşulda açık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinleriz. Yapıcı ve farklı fikirlerin özgürce söylendiği ve değerlendirildiği bir güven ortamı oluşmasına özen gösteririz. Kendi eylem ve davranışlarımızın başkalarını da etkileyeceğini biliriz. Kişilerin kendi potansiyellerini ortaya koyma isteğine, farklı fikir ve görüşlere saygı gösteririz.

Sürekli Gelişme

Dışardan gelen bilgileri hazır bilgi olarak görmeyip sürekli gelişmekte olan teknoloji ve Pazar için bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak ürünlerimizin ve hizmetimizin verimliliğini geliştirir ve uygularız.

Üretken ve Yenilikçi Düşünme

Sorunları fark etmeyi, çözüm odaklı olmayı ve mevcut bilgilerimizden yeni bilgiler üretmeye odaklanırız.

Kalite politikası

  • Müşteri odaklı olmak
  • Çevreye duyarlı olmak
  • Hizmette sürekli etkinliği ve verimliliği ön planda tutmak
  • Çalışanların kişisel gelişimine önem vermek
  • Ben değil biz anlayışıyla güçlenmek
  • İletişimde empati anlayışla davranışlarımıza yön vermek
  • Bilgi paylaşımına açık olmak
  • Önce insan odaklı olmak
  • Ahlak ve maneviyata değer vermek
  • Güvenilir olmak

İhracatlarımız

Firmamız İngiltere, Bulgaristan, Azerbaycan, Makedonya, Irak, Kenya vb. çeşitli birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Gemi ile konteyner bazında ya da tır bazında ürünlerini ihraç etmektedir.